פסיפסי בריכה

דף הבית > פסיפס > פסיפסי בריכה

סידרה פסיפסי בריכה

אם אתם רוצים ליצור רושם ראשוני שלא ייגמר לעולם ויימשך לנצח, השתמשו באריחי פסיפס לחיפוי הבריכה והשטח מסביבה. תארו לעצמכם שעוד לפני שהאורחים מגיעים לבריכה עצמה, הם כבר פוסעים להם על שביל יפהפה מצופה באריחי פסיפס עם דוגמאות משגעות, שמוביל אותם עד לקו המים.
מבחינת המבחר, יש אינסוף פסיפסים במגוון חומרים, צבעים ועיצובים אומנותיים, תלוי בסגנון ובצבעים שאתם מחפשים. פסיפסי זכוכית, למשל, יכולים להוסיף מגע של יופי ייחודי ולשקף את האורות המרצדים על המים גם כשהשמש זורחת וגם כשתאורת הערב מופעלת. פסיפס בריכה קורל, לדוגמה, הוא פשוט מרהיב בצבעיו ולא בכדי הוא פופולרי מאוד בקרב מעצבי העל של בריכות בישראל.
אזור הבריכה הוא גם מקום מצוין לאריחי פסיפס עם דפוסים גיאומטריים מעניינים ודוגמאות אומנותיות. אתם יכולים לחפות באריחי הפסיפס את קירות הבריכה ו/או את קרקעית הבריכה. וכמה מרגש זה יהיה להיכנס למים שקרני אור זוהרים מתפרצים מתוכם, או לשחות עם דולפינים עשויים מפסיפסים שמעטרים את קירות הבריכה…
אין גבול לדרכים הרבות והחדשניות שבהן ניתן להשתמש באריחי פסיפס יפים לעיצוב אזור הגן והבריכה, וליצור משהו שיהיה ייחודי ומיוחד לכם.

Fields marked with an * are required
צור קשר
המועדפים שלי
מוצרים אחרונים שצפיתי בהם

הכנס את מספר הנייד שלך למטה ונשלח לך את פרטי המוצר כהודעה לנייד

*אין מה לדאוג, אנחנו לא שומרים את המספר ולא נשתמש בו

שלח

הלינק בדרך אליך

Call Now Buttonצרו קשר למידע נוסף