ריצוף באבן טבעית – יש יותר מאפשרות אחת

מאי 2013

הריצוף הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בבית. ריצוף הבית באבן טבעית, שאפשר לראות היום בבתים רבים, אינו רעיון חדש, אלא אחת הדרכים המסורתיות והעתיקות לריצוף בתים.

בוודאי ראיתם במו עיניכם שרידים של מבנים עתיקים כשהאבן הטבעית משמשת לחיפוי הקירות ולריצוף הרצפות. אבל בגלל גילו המופלג של עיצוב פנים זה שמשתמש באבן טבעית, ובגלל שאנשים נעשים יותר ויותר "משוגעים" לגבי מראה הבית שלהם – נראה שהשימוש באבן טבעית לריצוף הבית הולך וצובר חשיבות גדולה יותר.

העובדה היא שהיום הריצוף באבן טבעית זמין במגוון רחב גם של צבעים וגם של מרקמים. חוץ מהיתרונות השונים והמגוונים שיש לריצוף באבן טבעית, צריך לקחת בחשבון גם את כושר העמידות הגבוה ביותר שיש אבנים אלה. עמידות זו היא שתורמת להפיכתן לנחשקות ביותר.

דוגמה חיה לאריכות הימים ולעמידות הגבוהה של האבן הטבעית אפשר לראות בשרידים העתיקים ובמונומנטים השונים שעומדים על כנם כבר מאות בשנים, ועדיין יש בהם יופי מדהים.

בעת בחירה באריחי הריצוף, מומלץ לכם להעדיף את האבן הטבעית, פשוט משום שזוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להוסיף לבית סגנון ואלגנטיות. ריצוף באבן טבעית הוא, פשוטו כמשמעו, ריצוף לנצח.

אפשר לרצף באבן טבעית במהירות רבה כל חלל בבית או במשרד. אמנם, ריצוף האבן דורש טיפול ואין לבצע את העבודה בקלות ראש, אבל אם הוא מתבצע במקצועיות, רצפת האבן תהפוך לאלמנט עוצמתי. בנוסף, אפשר לתת לאבן מאפיינים רצויים בהתאם לדרישות המיוחדות של המקום.

לריצוף באבן טבעית אפשר להשתמש במגוון של סוגי אבנים:

טרוורטין – הטרוורטין הוא אבן גיר גבישי בעל מראה ייחודי ביותר.

שיש – ריצוף בשיש נמצא בשימוש בעולם הבניה כבר מאות שנים, אבל הוא עדיין אחד מריצופי האבן הטבעית המועדף ביותר ברחבי העולם כולו.

אבן צפחה – ריצוף באבן צפחה זמין במגוון רחב של צבעים.

קאנטרה – הקאנטרה היא אבן שעשויה מאפר וולקני. המראה שלה פשוט נהדר והיא זמינה במגוון רחב של צבעים.

אבן חול – לאבן החול יש מגוון של צבעים שנעים בין האדום והחום כי היא מורכבת ממספר אלמנטים.

אבן גיר – אבן גיר היא בדרך כלל בגוון לבן, ויכולה לשמש כאבן טבעית נהדרת לריצוף החדר.

גרניט – הגרניט היא האבן הקשה ביותר והעמידות שלה היא הגבוהה ביותר יחסית לשאר סוגי אבני הריצוף.

אם תתייעצו עם מומחה לריצוף באבן טבעית הוא יוכל לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה ובוודאי יציע לכם את הריצוף הטוב ביותר והמתאים ביותר לבית שלכם. המומחה יאפשר לכם גם לבחור בסוג האבן שיעניק לבית שלכם מראה ותחושה של גודל, בהירות ובוהק.

הרשמו כדי לקבל

רעיונות אווירה ומידע מקצועי

Fields marked with an * are required

פוסטים נוספים שיענינו אותך

Fields marked with an * are required
צור קשר
המועדפים שלי
מוצרים אחרונים שצפיתי בהם

הכנס את מספר הנייד שלך למטה ונשלח לך את פרטי המוצר כהודעה לנייד

*אין מה לדאוג, אנחנו לא שומרים את המספר ולא נשתמש בו

שלח

הלינק בדרך אליך