קיר לבנים בסלון

יול 2015

בשנים האחרונות קיימת מגמה של חזרה לעיצובים ולחומרים הישנים, הכפריים, באזורים הפנימיים של הבית. קיר לבנים דקורטיבי בסלון יוצר אווירה חמימה ונעימה ומעניק לקיר גם עמידות, חוסן ואיכות.

קיר לבנים יכול להפוך כל סלון קונבנציונאלי ליצירת אומנות מיוחדת במינה, להוסיף לחדר יופי מיוחד ולהעניק לו מראה מלכותי. זה מדהים עד כמה יכול קיר לבנים לשנות את מראה החדר ולהפוך אותו לבעל סגנון כפרי ואולטרה מודרני בו-זמנית.

למרות שזהו סגנון שמכניס את החוץ פנימה, קיר לבנים פנימי לא חייב ליצור חדר שמראהו קר. נהפוך הוא, למעשה הוא יוצר אווירה חמה ושלווה במיוחד בשילוב עם אלמנטים דקורטיביים כמו צמחים וחפצים אחרים בצבעים עזים. לכן, מומלץ לשלב קיר לבנים יחד עם חומרים ואלמנטים אחרים בחדר. קיר לבנים משולב עם קישוטים מעץ או מזכוכית הוא פתרון עיצובי מדהים. שימוש באבן או בלבנים יחד עם חומרים מודרניים יוצר סלון אוונגרדי יוצא דופן.
DSC_0649

אתם יכולים לבחור לצפות בלבנים רק קיר אחד מקירות הסלון על מנת להדגיש אותו. עם זאת, שמרו על עיצוב פשוט כדי לא ליצור אפקטים מנוגדים בחדר.

הנוכחות של קיר לבנים בסלון הבית יכולה להיות אתגר עיצובי. מצד אחד קיר לבנים בחדר יוצר תחושה מידית של חום ומרקם שמוסיף תחושה של אורבניוּת לעיצוב – תחושה שיכולה להעצים את הסגנון של כל סלון. מצד שני, תצטרכו להוסיף קישוטים עיצוביים מסביב לקיר הלבנים כך שתוכלו לנצל את מלוא הצבעוניות והמרקם שלו.

צביעת קיר הלבנים לקבלת מראה ייחודי

אם אתם רוצים לשפץ את הבית שלכם וכבר יש לכם בסלון קיר לבנים, כדאי לכם לשקול להשאיר אותו כפי שהוא, או לפחות חלקים ממנו. אגב, אפשר לצבוע קיר לבנים בצבע לבן ולהשיג אפקט מדהים כמעט ללא השקעה.

על מנת להעניק לסלון מראה שונה, תוכלו בקלות לצבוע את קיר הלבנים שלכם. כל מה שצריך הוא להשתמש במברשת זיפים נוקשה כדי להסיר את הלכלוך והאבק מהלבנים הישנות. לאחר מכן כדאי לצפות את הלבנים בפריימר. השתמשו בצבעים שמתאימים לצביעת בטון, אל תשתמשו בצבעים שמבוססים על שמן או אפוקסי.

קישוט קיר לבנים באריחי קרמיקה צבעוניים

אפשר להשתמש באריחי קרמיקה צבעוניים לכיסוי חלק מהלבנים כדי להעניק לקיר מראה אחר. אריחי פסיפס או אריחי אבן הם תוספות מצוינות לשיפור העיצוב של כל קיר, על אחת כמה וכמה קיר לבנים. תוכלו להוסיף כמה אריחים שכאלה מהרצפה עד לתקרה, או רק מאמצע הקיר כלפי מעלה. תלוי במראה שאתם רוצים להשיג בחדר.
DSC_7489

תליית קישוטים על קיר הלבנים

תוכלו בקלות לתלות תמונות או עיצוב אומנותי כלשהו על קיר הלבנים באמצעות ברגים לבטון ועוגני עופרת שהם יעילים ביותר לתלייה של קישוטים כבדים. ציורים יוסיפו עיצוב נפלא לקיר הלבנים וישנו את מראה החדר כולו.

הרשמו כדי לקבל

רעיונות אווירה ומידע מקצועי

Fields marked with an * are required

פוסטים נוספים שיענינו אותך

Fields marked with an * are required
צור קשר
המועדפים שלי
מוצרים אחרונים שצפיתי בהם

הכנס את מספר הנייד שלך למטה ונשלח לך את פרטי המוצר כהודעה לנייד

*אין מה לדאוג, אנחנו לא שומרים את המספר ולא נשתמש בו

שלח

הלינק בדרך אליך