גילגולה של האבן

מאי 2009

דורות אחר דורות ,תרבויות אחר תרבויות, נעשה שימוש במשאב האבן לצרכים שונים.השתמשו בהם לקישוט הגוף, השתמשו בהם לפולחן וסגידה. בטקסים לגירוש שדים ורוחות הם נחשבו לאלמנטים מרכזים. בתנך ובמקרא, מספרים למשל על הכהן הגדול אשר ענד על אפודו את אבני החושן כאשר כל אחד מהם סימלה את שבטי ישראל. אצל האינדיאנים ,הייתה רווחת האמונהכי האבן הוא למעשה מוחה של אמא אדמה.

בחברת מילסטון, החברה המובילה בישראל בקו מוצרי האבן, ואשר מהווה את חזית הטכנולוגיה בענף, עדיין מקפידים להעביר את חזון היצירה של החברה בעבודות אומנותיות המבוצעות על ידי מקצוענים היודעים להרכיבידנית את האבנים הקטנות ביותרעם מרקם הצבעים הדורש עין של אומן.

המרקם העדין, הייחודי והאיכותי של מילסטון, האבן המצליחה בניהולם של דודו ניב ואמיר מילשטיין,והמתמקצעת בריצופי אבן וחיפווי קירות בסגנון עתיק ומודרני לצד קו מוצרים משלים כגון:פסיפסים, קרניזים,דקורים ופסי קישוט, נוצרים כתולדה של סינתיזה בין שילוב מנצח של החומר הטבעי וחשיבה אומנותית.

אבן

סינתיזה זו נועדה להדגיש את החזון של אימפריית מילסטון:איכות גבוהה, יצירתיות אומנותית ועיצוב לפרטי פרטים. שילוב של קידמה לצד מחצב טבעי עתיק עתיד, של טכנולוגיה מתקדמת לצד שימוש ייחודי המשאבי הטבע ובמשאבי האבן הטבעית, הנחשבת לאחד מיסודות הבנייה החזקים והיציבים ביותר.במילסטון מקפידים לנכס לעצמן את יתרונות השימוש באבן, ועושים שימוש נדיר במחצב השכיח .במפעלי החברהה המובילה בקו מוצרי האבן נוצרים יצירות מדהימות וייחודיות המשפיעות בנוכחותן על הסביבה הגיאוגרפית כולה.

פאטרן אנדורה

פאטרן אנדורה

פאטרן ביבליקל

פאטרן ביבליקל

טרומל דארמה

טרומל דארמה

פאטרן מצפה צהוב

פאטרן מצפה צהוב

פאטרן אימפריאל ברונז

פאטרן אימפריאל ברונז

מגו אדמה פאטרן

מגו אדמה פאטרן

מגו אפור פאטרן

מגו אפור פאטרן

מגו לבן פאטרן

מגו לבן פאטרן

טרומל סאני

טרומל סאני

פאטרן סיטרה

פאטרן סיטרה

הרשמו כדי לקבל

רעיונות אווירה ומידע מקצועי

Fields marked with an * are required

פוסטים נוספים שיענינו אותך

Fields marked with an * are required
צור קשר
המועדפים שלי
מוצרים אחרונים שצפיתי בהם

הכנס את מספר הנייד שלך למטה ונשלח לך את פרטי המוצר כהודעה לנייד

*אין מה לדאוג, אנחנו לא שומרים את המספר ולא נשתמש בו

שלח

הלינק בדרך אליך

Call Now Buttonצרו קשר למידע נוסף