אריחי קרמיקה למטבח ולאמבטיה

מאי 2013

ריצוף באריחי קרמיקה למבטח ולאמבטיה מאפשר לכם ליצור קירות ורצפות מעוצבים, יפים, קשיחים ועמידים. מלבד המראה המאוד ייצוגי ומיוחד של אריחי הקרמיקה, אריחים אלה עמידים בפני כמעט כל הגורמים שאחראיים לשחיקה של הרצפה.

הנה רשימה של כמה מהיתרונות הרבים של אריחי הקרמיקה:

עמידות לאורך זמן – אריחי הקרמיקה הם עמידים ביותר. למשטחי הקרמיקה יש, יחסית, חיים ארוכים יותר, בהשוואה לרוב החומרים האחרים בהם משתמשים לריצוף רצפות או לחיפוי קירות אמבטיה.

עמידות בפני אש – אריחי קרמיקה הם חסיני אש. המשמעות היא שהם לא נשרפים, לא מפיקים עשן וגם לא פולטים אדים רעילים.

עמידות בפני לחות – אריחי קרמיקה למטבח ולאמבטיה לדוגמא, הם בחירה מצוינת לשימוש באזורים רטובים, ובלבד שהם הותקנו כיאות ובהתאם להוראות היצרן. כמה מסוגי הקרמיקה (כמו פורצלן) הם גם אטומים. כלומר שיעור ספיגת הלחות עומד על פחות מ-0.5%.

עמידות בפני שחיקה ובלאי כתוצאה מדריכה על המרצפת – אריחי קרמיקה משמשים לריצוף חללים מסחריים סואנים ואתרי מגורים. אריחים אלה יכולים לעמוד בתנועה כבדה של הולכי רגל, בשל כוח ההתנגדות והעמידה שלהם בפני שחיקה ובלאי שיוצרת דריכה מרובה על המרצפות.

כוח התנגדות להחלקה – אריחי קרמיקה מטופלים באופן מיוחד על מנת שיוכלו למנוע החלקה. הדבר נעשה על ידי הוספת חצץ או מרקם אחר לפני השטח שיוצר אלמנט נוגד החלקה. מניעת החלקה נדרשת במיוחד כשמדובר בשימוש באריחי הקרמיקה לשם ריצוף.

כוח התנגדות לכפור – אריחי קרמיקה מזוגגים וכל סוגי אריחי הפורצלן עמידים בפני כפור. אריחים אלה מתאימים במיוחד לאזורים שחשופים במהלך השנה למכת כפור.

כוח התנגדות להלם תרמי – אריחי קרמיקה שהותקנו ורוצפו כיאות, לא יסבלו מעיוותים ולא יישברו גם בתנאי טמפרטורה קיצוניים.

כוח התנגדות לכתמים ותחזוקה קלה – כדי לשמור על משטח הקרמיקה נקי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לטאטא, לנקות באמצעות שואב אבק ולשטוף את הרצפה במים באופן קבוע.

כוח התנגדות בפני חומרים כימיים – אריחי קרמיקה עמידים מאוד בפני חומרים כימיים.

שמירה על הצבע – חשיפה ישירה של אריחי קרמיקה לאור השמש לא תשנה את צבעם ולא תגרום לדהייה של הצבע.

גהות (היגיינה) – אריחי הקרמיקה קלים לניקוי ומאפשרים לשמור על ההיגיינה בלי מאמץ מיוחד. לכן, הם מומלצים מאוד לאזורים שמחייבים סטנדרט סניטרי גבוה ביותר.

בין אם מדובר במבנה ציבורי או במבנה לצרכי מגורים, בין אם מדובר באזורים בתוך הבית או אזורים שמחוץ לבית – אתם יכולים לקחת בחשבון את השימוש באריחי קרמיקה לריצוף או לחיפוי. אריחים אלה יעניקו לכם לא רק אסתטיקה ויזואלית מקסימה, אלא גם עמידות יוצאת דופן וייחודית.

לאחר שתבחנו רשימה נבחרת זו שכוללת את היתרונות של אריחי הקרמיקה, כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הקרמיקה המתאימה ביותר לאזור שאותו אתם רוצים לרצף או לחפות. כדאי להתייעץ עם נציג החברה כדי ולבחון מה בדיוק מתאים לצרכים שלכם מבחינת הגורמים שהוזכרו לעיל כמו: לחות, תנועת הולכי רגל, סכנת החלקה וכדומה.

הרשמו כדי לקבל

רעיונות אווירה ומידע מקצועי

Fields marked with an * are required

פוסטים נוספים שיענינו אותך

Fields marked with an * are required
צור קשר
המועדפים שלי
מוצרים אחרונים שצפיתי בהם

הכנס את מספר הנייד שלך למטה ונשלח לך את פרטי המוצר כהודעה לנייד

*אין מה לדאוג, אנחנו לא שומרים את המספר ולא נשתמש בו

שלח

הלינק בדרך אליך