בלוג חוויה והשראה

עמוד הבית > בלוג חוויה והשראה

הדבקת קרמיקה עשה זאת בעצמך ב-6 שלבים

אפר 2018

קירות מחופים בקרמיקה מסוגלים להתנגד לפגעי הלחות, וניתן לנקות אותם הרבה יותר בקלות מאשר כל חיפוי אחר. אריחי הקרמיקה הם הבחירה האידיאלית לחדרי אמבטיה ולמטבחים.

הדבקת בריקים לגבס – מה חשוב לדעת?

הדבקת בריקים לגבס מציעה לכם לא רק קיר יציב, עמיד וחזק, אלא גם עיצוב מרשים שמסוגל להפוך כל חלל פנימי דל למראה, לפנינה סגנונית של ממש.

חיפויי קיר מיוחדים

אם אתם רוצים לתכנן לעצמכם מקום שבו תרגישו סופר מיוחדים, בין אם בגלל היוקרה או בשל ההשראה הפראית משהו, העניקו לקירות שלכם חיפוי בלתי צפוי ומיוחד במינו.

בטון מוחלק לגינה

מרץ 2018

משטח הבטון הוא חומר מנצח באופן מובהק. הבטון המוחלק מוצע במגוון רחב של סגנונות ועיצובים, במחירים סבירים יחסית לצורכי התחזוקה הנמוכים ותוחלת החיים הארוכה

אריחים למטבח מודרני – 5 סוגי אריחי פורצלן לעיצוב המושלם

תכנון המטבח המודרני הטוב ביותר אמור להציע מקום נרחב לעבודת הבישול, מקום לעריכת ארוחות משפחתיות ומסיבות, ומקום לאחסון מכשירי מטבח ואביזרים שונים ויעילים.

פסיפס קרמיקה עשה זאת בעצמך

אומנות הפסיפס היא עתיקת יומין, בעבר שימשה לקישוט מקדשים וארמונות. כיום אנו משתמשים בטכניקה זו כדי לקשט את הבתים שלנו ולהפוך אותם ליפים יותר ולמקוריים יותר.

הטרנד החדש: עיצוב פנים כמו חוץ – איך לעשות את זה נכון

הטרנד החדש בעיצוב הבית מושפע מאוד מתחום רהיטי הגן, שבשנים האחרונות מתחדש במהירות ומייצר רהיטים שכל סלון יכול להתקנא בהם.

לחיות טוב, סקנדינביה סטייל

פבר 2018

איך לעצב מינימליזם סקנדינבי ולייבא מעט מאורח החיים האקולוגי, המאוזן והרגוע שלהם.

חיפוי קיר טלוויזיה – אזור הבידור האינטימי בבית שלנו

ינו 2018

בסלון עכשווי אפשר לחפות קיר במרקמים גדולים בחומרים דמויי סלע מאורכים וצרים היורדים מלמעלה למטה, במראה לא אחיד בעליל. מראה שכזה מעניק לחלל קטן אישיות ענקית.

הרשמו כדי לקבל

רעיונות אווירה ומידע מקצועי

Fields marked with an * are required
המועדפים שלי
מוצרים אחרונים שצפיתי בהם

הכנס את מספר הנייד שלך למטה ונשלח לך את פרטי המוצר כהודעה לנייד

*אין מה לדאוג, אנחנו לא שומרים את המספר ולא נשתמש בו

שלח

הלינק בדרך אליך