בלוג חוויה והשראה

עמוד הבית > בלוג חוויה והשראה

לחיות טוב, סקנדינביה סטייל

פבר 2018

איך לעצב מינימליזם סקנדינבי ולייבא מעט מאורח החיים האקולוגי, המאוזן והרגוע שלהם.

חיפוי קיר טלוויזיה – אזור הבידור האינטימי בבית שלנו

ינו 2018

בסלון עכשווי אפשר לחפות קיר במרקמים גדולים בחומרים דמויי סלע מאורכים וצרים היורדים מלמעלה למטה, במראה לא אחיד בעליל. מראה שכזה מעניק לחלל קטן אישיות ענקית.

סוגי בריקים – 5 סוגים נפוצים, אפיונים ושימושים

הבריקים, ובעברית לבנים, משמשים לבנייה בכל רחבי העולם מזה שנים רבות. את קיר הבריקים יוצרים בדרך כלל על ידי הנחת הבריקים זה על גבי זה, במעין משטח דקורטיבי

חיפוי בריקים חיצוני – האם מתאים לבית שלכם?

חיפוי חיצוני בבריקים הוא פופולרי מאוד בעולם האדריכלי של ימינו. יש יתרונות רבים לשימוש בבריקים בתהליך הבנייה, הנה כמה מהיתרונות הנפוצים של השימוש בבריקים

מגמות עיצוב הפנים החמות ל-2018 היישר מבירת השיק – פריז

ינו 2018

מבטון חשוף ועד פרחים במידות גדולות, הטרנדים הבאים עלינו לטובה הם לחלוטין בלתי צפויים.

ריצוף דמוי שיש – להשגת מראה יוקרתי במחיר שפוי

דצמ 2017

ריצוף דמוי שיש – להשגת מראה יוקרתי במחיר שפוי זה לא קל לרצף באבן. אבל למרבה המזל, הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת היום לרצף את הבית באריחים דמויי שיש ולהשיג את המראה היוקרתי המבוקש שמעניקה לחלל האבן הטבעית.

ניקוי אמבטיה עם חומץ

ניקוי אמבטיה עם חומץ הפעם נתמקד בחדר אחד שבו החומץ שימושי במיוחד – חדרי אמבטיה מטבע הדברים צוברים כל מיני לכלוכים שקשה לנקות, אבל כמעט עם כולם תוכלו להתמודד בעזרת חומץ לבן.

מה זה ברז מַפָּל? – פיסת אומנות במערכת המים

מה זה ברז מַפָּל? – פיסת אומנות במערכת המים לאחרונה, ניתן למצוא חידוש ייחודי בעיצוב של הברזים שקיבלו מראה חד פעמי יחד עם פונקציה שמעניקה רוגע. ברז המים העדכני הפך להיות למַפַּל מים מדהים ומרגיע.

שטיח חלוקי נחל

שטיח חלוקי נחל – הטבע אצלנו בבית אריחי חלוקי נחל מציעים אופציה ייחודית ומסוגננת לריצוף "ירוק" והם מספקים מראה מפואר כמעט לכול משטח וחלל.

ריצוף דמוי אבן

ריצוף דמוי אבן – כל התכונות הטבעיות והיפהפיות של האבן הטבעית תארו לכם את המראה של רצפת אבן טבעית, השילוב המדהים של גוונים וסדקים כמו בסלע הטבעי. עכשיו תוכלו לרצף את הבית במראה של אבן טבעית באריחים דמויי אבן יוקרתיים.

הרשמו כדי לקבל

רעיונות אווירה ומידע מקצועי

Fields marked with an * are required
המועדפים שלי
מוצרים אחרונים שצפיתי בהם

הכנס את מספר הנייד שלך למטה ונשלח לך את פרטי המוצר כהודעה לנייד

*אין מה לדאוג, אנחנו לא שומרים את המספר ולא נשתמש בו

שלח

הלינק בדרך אליך